PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 997
ocen
7,5 10 1 55997
6,2 12
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Krótko i na temat

ocenił(a) film na 9

To jest mój absolutnie uwielbiony, ukochany film o miłości. Mogę go oglądać bez końca i nigdy się nie nudzi. Jeden z tych monumentalnych filmów, gdzie nawet patos nie przeszkadza....

ocenił(a) film na 9
littillea

Pierwszy raz widziałem ten film 20.IV.2010 roku. Wystawiłem ocenę 10/10. Kilka miesięcy temu stwierdziłem, że jakbym pewnie obejrzał ten film drugi raz to by mnie nie zachwycił tak jak za pierwszym razem i obniżyłem ocenę na 9/10. Wczoraj obejrzałem ten film drugi raz i muszę zwrócić honor i ponownie przyznać temu filmowi dziesiąteczkę bo jest on po prostu idealny. Świetny scenariusz, świetne zdjęcia, powalająca gra aktorska wszystkich aktorów. W tym filmie nie było nikogo kto by nie potrafił udźwignąć swojej roli. Wszystko było na najwyższym poziomie. Jak dla mnie, jednym słowem Arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
patrykDJ2009

Ja dokładnie miałam to samo, za pierwszym razem "odlot" , potem znowu oglądałam i z oceny 9 zaniżyłam na 8, potem też pare razy oglądałam i wczoraj znowu (chyba 5 raz) i zachwycił mnie jeszcze bardziej. Po porostu piękny obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones