PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 56 018
ocen
7,5 10 1 56018
6,2 12
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Mnie nie porwał 5/10

ocenił(a) film na 5

Nie wiem ale jakoś nie czuje tego filmu niby wszystko zrobione tak jak trzeba a długimi fragmentami film mocno mnie nudził że musiałem oglądać na części bo inaczej bym nie dotrwał, zabrakło trochę takiej prawdziwej głębokiej miłości bo jak dla mnie nie było tego widać między Kidman która jak zawsze zagrała świetnie a Jude Law który jakoś do końca mnie nie przekonał zresztą taka miłość jest w zasadzie kompletnie nie realna nawet dobrze się nie znali a minęło chyba ponad 3 lata ale wracając do oceny pozostałych aktorów to na plus mimo że jej nie lubię Renée Zellweger no i aż szkoda że tak krótko Natalie Portman świetny epizod co do samego filmu na plus jeszcze scenografia i klimat.
Podsumowując aktorsko w zasadzie bez zarzutu ale co z tego jak film długimi fragmentami mocno mnie nudził to trochę taka wydmuszka pięknie opakowana z dobrą grą aktorską ale jak dla mnie zabrakło większych emocji i głębszych prawdziwych uczuć bo to co zostało pokazane jakoś mnie nie przekonuje, nie czuję tego ale może miałem zły dzień....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones