PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 56 016
ocen
7,5 10 1 56016
6,2 12
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

wspanialy film!

ocenił(a) film na 10

jedna z piekniejszych scen milosnych jakie widziałam!

anettag

Moim zdaniem grunt tego filmu to dramat. Sceny miłosne...powiem , że nie oglądałem tego bardzo dobrego filmu dla takich scen , ale i tak dostaje ode mnie 10/10

ocenił(a) film na 10
anettag

Masz racje, świetny! Warty obejrzenia, nietypowy, poruszający, zaskakujący, piękny. Spotkanie Inmana z Adą i scena miłosna-niesamowita.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

uwaga spoiler!
zgodze sie ze wszystkim ze niesamowita historia, swietne zdjecia, dobrzy aktorzy - piekna Nicole, piekny Jude, ale zakonczenie wszystko psuje - Inman przezyl wojne, przezyl poscig wrogow i swoich ziomkow za dezercje, pare razy byl jedna noga w grobie, a na koniec dal sie tak glupio zabic...bez sensu

{spoiler}
rzeczywiście, ale to udramatyzowało film (który jednak był już wystarczającym dramatem). film jest jednak na podstawie książki Charlesa Fraziera i podejrzewam (bo nie czytałam jeszcze niestety), że autor w książce go uśmiercił.

ocenił(a) film na 9
anettag

świetny film. daje dużo do myślenia i w ogóle godny uwagi. polecam miłośnikom melodramatów i romantykom! pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
anettag

A ja z kolei uważam, że ta scena miłosna była kiepska :p

ocenił(a) film na 8
Naciulek

Bardzo dobry film dlatego zasłużone 8/10

ocenił(a) film na 10
Naciulek

Śliczna była ta scena, ale cały czas myślałam czy NK ma dublerkę od tyłka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones